w poniedziałek - 1 sierpnia po Mszy Św. rannej o godzinie 700 z naszej Parafii wyruszyła piesza grupa pielgrzymkowa z Działdowa na Jasną Górę.

 

Przewodniczy grupie  Ks. Wikariusz Piotr Śliwiński.

Pozostający na miejscu trwajmy i My na modlitwie wspierając duchowo naszych pielgrzymów.

 

W czasie trwania Pielgrzymki codziennie w ramach łączności duchowej o godzinie 2100 odbywać się będzie w naszym kościele Apel Jasnogórski w intencji Pielgrzymów i naszych modlitw niesionych przez nich do domu Matki.

 

Szczere podziękowania kieruję do wszystkich sponsorów – tak osób prywatnych, jak i firm, którzy wsparli finansowo w drodze do domu Matki, naszą zieloną grupę, za którą odpowiada Ksiądz Wikariusz Piotr jako przewodnik grupy.

 

Bardzo dziękuję Zespołowi „Pod Krzyżem ” za oprawę muzyczną okazjonalnych Apeli Jasnogórskich prowadzonych przez Ks. Wikariusz Marka w tracie trwania Pielgrzymki jak i wszystkim tym osobom, które włączyły się wspólną wieczorną modlitwę.

 

Jednocześnie szczególne podziękowania kieruję zarówno do naszych parafian z Wysokiej, jak i wiernych z innych parafii na trasie pielgrzymki, który raczyli naszych pątników posiłkami i gościną w swoich domach.

 

Ks. Kan. Stanisław Kadziński - Proboszcz.

 

Podziękowania  za udostępnienie materiałów i  pomoc podczas tworzenia strony: 

Pani fotograf Ewelinie  Olszewskiej - Zakład Fotograficzny  - Działdowo ul. Kościuszki 20 ,

Państwu Barbarze i Józefowi Krępeć Foto-Video-Handel. Krępeć  ul. Kilińskiego 25, Golub-Dobrzyń

Panu Karolowi  Wromblowi - UM w Działdowie