Podziękowania  za udostępnienie materiałów i  pomoc podczas tworzenia strony: 

Pani fotograf Ewelinie  Olszewskiej - Zakład Fotograficzny  - Działdowo ul. Kościuszki 20 ,

Państwu Barbarze i Józefowi Krępeć Foto-Video-Handel. Krępeć  ul. Kilińskiego 25, Golub-Dobrzyń

Panu Karolowi  Wromblowi - UM w Działdowie

ROZKŁAD KOLĘD 2019/2020

W PARAFII PW. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W DZIAŁDOWIE

 

 

DATA

GODZ.

ULICE

27.12.2019

(piątek)

9.00

(prosimy o pojazd

na godz. 8.30)

 

Wysoka – Wieś (3)

 

28.12.2019

(sobota)

9.00

(prosimy o pojazd

na godz. 8.30)

 

Prusinowo, Księży Dwór za lasem(1), Rywociny, Bursz(2)
 

28.12.2019

(sobota)

14.00

(prosimy o pojazd

na godz. 13.30)

wybudowania od strony ul. Lidzbarskiej do ul. Granicznej (1)
Rudolfowo (1),

29.12.2019

(niedziela)

 

14.00

 

Klonowa, Różana, Tulipanowa

 

30.12.2019

(poniedziałek)

9.00

(prosimy o pojazd
na godz. 8.30)

 

Pierławka Duża, Pierławka Mała i wybudowania, wyb. przy szosie do Lidzbarka (2)

 

30.12.2019

(poniedziałek)

14.00

(prosimy o pojazd
na godz. 13.30)

 

wybudowania do Księżego Dworu (1ks.), Kochanowskiego (2 ks.)

 

31.12.2019

(wtorek)

9.00

(prosimy o pojazd
na godz. 8.30)

Zakrzewo

2020 r.

2.01.2020

(czwartek)

15.00

Żeromskiego, Powstańców Wielkopolskich, Wyspiańskiego, Gałczyńskiego

3.01.2020

(piątek)

15.00

 

Lipowa, Brzozowa, Miodowa

 

4.01.2020

(sobota)

9.00
(prosimy o pojazd
na godz. 8.30)

Kurki

4.01.2020

(sobota)

14.00

Letnia, Żwirki i Wigury

5.01.2020

(niedziela)

14.00

Łubinowa i Gryczana, Chmielna, Żytnia

6.01.2020

(poniedziałek)

14.00

Chabrowa, Pszeniczna, Jęczmienna

 

7.01.2020

(wtorek)

15.00

 

Zielona, Południowa i Boczna (1ks.), Mrągowiusza (2ks.)

 

 

8.01.2020

(środa)

15.00

 

Prusa, Reja (1 ks.), Broniewskiego (2ks.)

 

 

 

9.01.2020

(czwartek)

 

15.00

 

Brzechwy, Tuwima, Kajki, Krasickiego, Spokojna

 

10.01.2020

(piątek)

15.00

 

Plac Mickiewicza, Zamkowa

 

11.01.2020

(sobota)

9.00
 

 

Księży Dwór

11.01.2020

(sobota)

14.00

 

Dożynkowa, Lniana, Rzepakowa, Kąkolowa, Owsiana

 

12.01.2020

(niedziela)

14.00

 

Jagiełły

 

13.01.2020

(poniedziałek)

15.00

Rumiankowa, Makowa, Sienkiewicza, Konwaliowa

14.01.2020

(wtorek)

15.00

 

Rejmonta, Traugutta, 11-Listopada, Paderewskiego, Sikorskiego, Lotników

 

15.01.2020

(środa)

15.00

 

Dąbrowskiej, Zbożowa, Małłka, Rzemieślnicza

 

16.01.2020

(czwartek)

15.00

 

Pileckiego i Lidzbarska 31,

 

17.01.2020

(piątek)

 

15.00

 

Lidzbarska cała (bez Lidzbarskiej 31)

 

18.01.2020

(sobota)

9.00

Męczenników

 

18.01.2020

(sobota)

14.00

Łąkowa

19.01.2020

(niedziela)

14.00

 

Hallera

 

20.01.2020

(poniedziałek)

15.00

 

Grunwaldzka, Katarzyny, Kościuszki

 

21.01.2020

(wtorek)

15.00

Pocztowa

22.01.2020

(środa)

 

 

15.00

 

Polna

23.01.2020

(czwartek)

 

 

15.00

 

Legionów Polskich, Raginisa

 

24.01.2020

(piątek)

 

15.00

 

Kolejowa

 

25.01.2020

(sobota)

9.00

Cała ulica Skłodowskiej od 1 do 36

 

25.01.2020

(sobota)

 

14:00

 

Boya – Żeleńskiego, Plac 1-go Maja, Ogrodowa, Wolności, Mławska, Średnia, Poprzeczna

 

 

26.01.2020

(niedziela)

 

14.00

Młyńska, Górna, Bielnikowa, Piwna, Strumykowa, Mazurska, Wellengera,

Słowackiego, Waryńskiego, Krótka, Tylna, Cicha, Plac Biedrawy

 

27.01.2020

(poniedziałek)

 

14.00

 

Księżodworska, Osiedleńcza

 

 

         

 

Ks. Kan. Stanisław Kadziński

                  Proboszcz

.