Podziękowania  za udostępnienie materiałów i  pomoc podczas tworzenia strony: 

Pani fotograf Ewelinie  Olszewskiej - Zakład Fotograficzny  - Działdowo ul. Kościuszki 20 ,

Państwu Barbarze i Józefowi Krępeć Foto-Video-Handel. Krępeć  ul. Kilińskiego 25, Golub-Dobrzyń

Panu Karolowi  Wromblowi - UM w Działdowie

 

 

                        Proboszcz

                        Ks. kan.  mgr Stanisław Kadziński 

                        święcenia Kapłańskie przyjął  26 maja 1989 roku w Lądzie n. Wartą ,

                        ustanowiony proboszczem 01 sierpnia 2015 roku

 

                             

 

                               Wikariusz

                               Ks.  mgr lic. Marek Januszewski 

                               święcenia kapłańskie przyjął 24 czerwca 2006 roku w Toruniu, 

                               ustanowiony wikariuszem 28 sierpnia 2017 roku.

 

 

                                

 

                                Wikariusz

                                Ks. mgr lic. Jacek Wieczorek 

                                święcenia kapłańskie przyjął 18 czerwca 2016 roku w Toruniu,

                                ustanowiony wikariuszem 16 lipca 2016 roku.

 

                               

 

                               

                               Rezydent 

                               Ks. kan. Henryk Jędrzyński

                               święcenia kapłańskie przyjął 2 czerwca 1968 roku w Brodnicy,

                               ustanowiony rezydentem 1 sierpnia 2015 roku.